БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00390200 Rock
JUST CAVALLI

JCBR00390200 Rock

Шифра на артикл: 16442
Šifra proizvođača: Rock
0 МКД
6.090 МКД
2.436 МКД
Заштеда: 3.654 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22980
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22898
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22867
3.690 МКД
Количина: 1