БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1142040 KARIANA
SKAGEN

SKJ1142040 KARIANA

Шифра на артикл: 16329
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.790 МКД
2.274 МКД
Заштеда: 1.516 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.590 МКД
Количина: 1