2780106 CLASSIC SIGNATURE
TOMMY HILFIGER

2780106 CLASSIC SIGNATURE

Шифра на артикл: 16063
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""