2700910 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2700910 FINE CORE

Шифра на артикл: 16049
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""