BUY MORE SAVE MORE 10% - 20% - 30%
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
BRF31C RIFLESSI
BRF31C RIFLESSI
BRF31C RIFLESSI
BRF31C RIFLESSI
BROSWAY

BRF31C RIFLESSI

Шифра на артикл: 15908
Šifra proizvođača: RIFLESSI
0 МКД
2.590 МКД
2.331 МКД
Заштеда: 259 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски бисери, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 19349
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19348
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19340
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19339
3.090 МКД
string(0) ""
string(0) ""