ДОБИЈ FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА НАКИТ!
ИЗНЕНАДУВАЊА НА УЛ. МАКЕДОНИЈА!
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRF31B RIFLESSI
BRF31B RIFLESSI
BRF31B RIFLESSI
BRF31B RIFLESSI
BROSWAY

BRF31B RIFLESSI

Шифра на артикл: 15907
Šifra proizvođača: RIFLESSI
0 МКД
2.590 МКД
2.331 МКД
Заштеда: 259 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски бисери, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 20210
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 20209
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19349
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19348
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""