БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRF24 RIFLESSI
BRF24 RIFLESSI
BRF24 RIFLESSI
BRF24 RIFLESSI
BROSWAY

BRF24 RIFLESSI

Шифра на артикл: 15906
Šifra proizvođača: RIFLESSI
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски бисери, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26365
1.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26345
890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26342
590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26340
890 МКД