БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFM04 FRAME
BFM04 FRAME
BFM04 FRAME
BFM04 FRAME
BROSWAY

BFM04 FRAME

Шифра на артикл: 15878
Šifra proizvođača: FRAME
0 МКД
6.390 МКД
3.834 МКД
Заштеда: 2.556 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 755
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
2.274 МКД
Заштеда 40%
3.790 МКД