WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
BFG31B FALLING STAR
BROSWAY

BFG31B FALLING STAR

Шифра на артикл: 15872
Šifra proizvođača: FALLING STAR
0 МКД
2.990 МКД
1.794 МКД
Заштеда: 1.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 19349
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19348
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19340
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19339
3.090 МКД
string(0) ""
string(0) ""