БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
BFN02 DAFNE
BFN02 DAFNE
BFN02 DAFNE
BFN02 DAFNE
BROSWAY

BFN02 DAFNE

Шифра на артикл: 15856
Šifra proizvođača: DAFNE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 465
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""