BRT33 E-TRING
BRT33 E-TRING
BRT33 E-TRING
BRT33 E-TRING
BROSWAY

BRT33 E-TRING

Шифра на артикл: 15848
Šifra proizvođača: E-TRING
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29057
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28998
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28915
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28865
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД