БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTN38 N-TRING
BTN38 N-TRING
BTN38 N-TRING
BTN38 N-TRING
BROSWAY

BTN38 N-TRING

Шифра на артикл: 15835
Šifra proizvođača: N-TRING
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 490
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.590 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД