2700989 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2700989 FINE CORE

Шифра на артикл: 15396
0 МКД
4.690 МКД
4.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит 500
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол