БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKK23 GEMMA
MORELLATO

SAKK23 GEMMA

Шифра на артикл: 15158
Šifra proizvođača: GEMMA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Сребро
Боја на накит Розева, Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД