SAKK20 GEMMA
MORELLATO

SAKK20 GEMMA

Шифра на артикл: 15157
Šifra proizvođača: GEMMA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Сребро
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
3.090 МКД
Додадено во омилени
2.090 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД