БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKK08 GEMMA
MORELLATO

SAKK08 GEMMA

Шифра на артикл: 14331
0 МКД
3.590 МКД
2.154 МКД
Заштеда: 1.436 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кварцен камен, Сребро
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен
Достапност OUTLET Аеродром, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21329
3.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20658
3.190 МКД