БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKM16 CERCHI
SAKM16 CERCHI
SAKM16 CERCHI
SAKM16 CERCHI
SAKM16 CERCHI
SAKM16 CERCHI
MORELLATO

SAKM16 CERCHI

Шифра на артикл: 14328
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25287
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25291
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 25218
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 24077
2.890 МКД