БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1055040 ELIN
SKAGEN

SKJ1055040 ELIN

Шифра на артикл: 14265
Šifra proizvođača: ELIN
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Циркони
Должина на накит (mm) 12.5
Боја на накит Сребрена
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Настел - Тафталиџе, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22690
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22619
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22617
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22616
1.290 МКД