БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN84074A ME & YOU
UBN84074A ME & YOU
UBN84074A ME & YOU
UBN84074A ME & YOU
GUESS

UBN84074A ME & YOU

Шифра на артикл: 14195
Šifra proizvođača: ME & YOU
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД