JCNL00190100 Just Her
JUST CAVALLI

JCNL00190100 Just Her

Шифра на артикл: 14150
Šifra proizvođača: Just Her
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
4.590 МКД