БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF01218040 CLASSICS
JF01218040 CLASSICS
JF01218040 CLASSICS
JF01218040 CLASSICS
JF01218040 CLASSICS
JF01218040 CLASSICS
FOSSIL

JF01218040 CLASSICS

Шифра на артикл: 13470
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.590 МКД
Количина: 1