HAK416A Classic Grained
HUGO BOSS

HAK416A Classic Grained

Шифра на артикл: 30144
Šifra proizvođača: Classic Grained
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на приврзок Кожа, Хром
Боја на привезок Сребрена, Црна
Должина на привезок 30
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
4.390 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД