FSN1964L Classicals
FESTINA

FSN1964L Classicals

Шифра на артикл: 30139
Šifra proizvođača: Classicals
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд FESTINA
Пол Унисекс
Материјал на пенкало Метал, Челик
Боја на мастило Црна
Боја на пенкало Сина, Сребрена
Висина на пенкало(mm) 137
Дијаметар на пенкало (mm) 10
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
2.890 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД