HSC3114H Sophisticated Matte Taupe
HUGO BOSS

HSC3114H Sophisticated Matte Taupe

Шифра на артикл: 30529
Šifra proizvođača: Sophisticated Matte Taupe
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд HUGO BOSS
Пол Унисекс
Материјал на пенкало Метал
Боја на мастило Сина
Боја на пенкало Златна, Сива
Висина на пенкало(mm) 136
Дијаметар на пенкало (mm) 10
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
2.890 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
2.890 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД