241 FLAMINGO
STUDEX

241 FLAMINGO

Шифра на артикл: 25505
Šifra proizvođača: FLAMINGO
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки за пирсинг
Бренд STUDEX
Пол Женски
Материјал на накит Медицински челик
Боја на накит Розева, Сина, Сребрена
Стил Детски
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
890 МКД
Додадено во омилени
990 МКД
Додадено во омилени
690 МКД
Додадено во омилени
490 МКД