207 FIREBALL ROSE
STUDEX

207 FIREBALL ROSE

Шифра на артикл: 25502
Šifra proizvođača: FIREBALL ROSE
0 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки за пирсинг
Бренд STUDEX
Пол Женски
Материјал на накит Медицински челик
Должина на накит (mm) 4,5
Боја на накит Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
990 МКД
Додадено во омилени
690 МКД
Додадено во омилени
490 МКД
Додадено во омилени
690 МКД