ESBR23439LSI CRUSH
ESPRIT

ESBR23439LSI CRUSH

Шифра на артикл: 31165
Šifra proizvođača: CRUSH
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31157
Цена 6.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30957
Цена 9.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 30811
Цена 2.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30810
Цена 3.390 МКД