MKC1729CZ710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKC1729CZ710 PREMIUM

Шифра на артикл: 30956
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
10.390 МКД
10.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
9.090 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД