MKC1729CZ040 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKC1729CZ040 PREMIUM

Шифра на артикл: 30955
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
10.390 МКД
10.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
22.890 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
12.290 МКД