JF04727710 HERITAGE
FOSSIL

JF04727710 HERITAGE

Шифра на артикл: 30943
Šifra proizvođača: HERITAGE
0 МКД
6.290 МКД
6.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Челик
Должина на накит (mm) 460
Боја на накит Бела, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 6.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 9.090 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.990 МКД