JF04728710 HERITAGE
FOSSIL

JF04728710 HERITAGE

Шифра на артикл: 30944
Šifra proizvođača: HERITAGE
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Бела, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
9.090 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
6.990 МКД