JF04746710 506 ELLIS
FOSSIL

JF04746710 506 ELLIS

Шифра на артикл: 30949
Šifra proizvođača: ELLIS
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
Цена 4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30504
Цена 4.890 МКД