J19AWC19 CLASSIC
CHIARA FERRAGNI

J19AWC19 CLASSIC

Шифра на артикл: 30805
Šifra proizvođača: CLASSIC
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 380+70
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.790 МКД
Додадено во омилени
Цена 17.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД