2780900 METALLIC ORBS
TOMMY HILFIGER

2780900 METALLIC ORBS

Шифра на артикл: 30638
Šifra proizvođača: METALLIC ORBS
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 8
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29889
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29891
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29890
3.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29196
2.390 МКД