CIAGB0011302 VENEZIO
CERRUTI 1881

CIAGB0011302 VENEZIO

Шифра на артикл: 30540
Šifra proizvođača: VENEZIO
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180+20
Боја на накит Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31305
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 31214
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31199
Цена 5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 31135
Цена 5.790 МКД