J19AUV07 FIRST LOVE
J19AUV07 FIRST LOVE
J19AUV07 FIRST LOVE
J19AUV07 FIRST LOVE
J19AUV07 FIRST LOVE
J19AUV07 FIRST LOVE
J19AUV07 FIRST LOVE
J19AUV07 FIRST LOVE
CHIARA FERRAGNI

J19AUV07 FIRST LOVE

Шифра на артикл: 30486
Šifra proizvođača: FIRST LOVE
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 380+50
Боја на накит Розева, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД