J19AXD12 SILVER COLL.
CHIARA FERRAGNI

J19AXD12 SILVER COLL.

Шифра на артикл: 30807
Šifra proizvođača: SILVER COLL.
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Розева, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.390 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.290 МКД