SCZ1355 DROPS
MORELLATO

SCZ1355 DROPS

Шифра на артикл: 30485
Šifra proizvođača: DROPS
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Розева, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД