CIJLB0006502 BANDE
CIJLB0006502 BANDE
CIJLB0006502 BANDE
CIJLB0006502 BANDE
CERRUTI 1881

CIJLB0006502 BANDE

Шифра на артикл: 30261
Šifra proizvođača: BANDE
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 170+33
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30603
Цена 2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30549
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30548
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30447
Цена 4.590 МКД