SAIW174 TESORI
SAIW174 TESORI
SAIW174 TESORI
SAIW174 TESORI
SAIW174 TESORI
SAIW174 TESORI
SAIW174 TESORI
SAIW174 TESORI
MORELLATO

SAIW174 TESORI

Шифра на артикл: 30034
Šifra proizvođača: TESORI
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Розева, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД