2780867 CHAIN
TOMMY HILFIGER

2780867 CHAIN

Шифра на артикл: 29925
Šifra proizvođača: CHAIN
0 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
7.290 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД