SKJ1805710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1805710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1805710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1805710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1805710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1805710 SOFIE SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1805710 SOFIE SEA GLASS

Шифра на артикл: 29881
Šifra proizvođača: SOFIE SEA GLASS
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 7
Боја на накит Златна, Сина
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29885
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29437
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26813
2.390 МКД