SKJ1801710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1801710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1801710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1801710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1801710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1801710 SOFIE SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1801710 SOFIE SEA GLASS

Шифра на артикл: 29880
Šifra proizvođača: SOFIE SEA GLASS
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна, Сина
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД