SKJ1807710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1807710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1807710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1807710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1807710 SOFIE SEA GLASS
SKJ1807710 SOFIE SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1807710 SOFIE SEA GLASS

Шифра на артикл: 29885
Šifra proizvođača: SOFIE SEA GLASS
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 42
Боја на накит Златна, Сина
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26813
2.390 МКД