JNPRG-J811 Row stone
ROSEFIELD

JNPRG-J811 Row stone

Шифра на артикл: 29436
Šifra proizvođača: Row stone
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 400, 490
Боја на накит Златна, Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
6.990 МКД