SKJ1763710 508 KARIANA
SKJ1763710 508 KARIANA
SKJ1763710 508 KARIANA
SKJ1763710 508 KARIANA
SKAGEN

SKJ1763710 508 KARIANA

Шифра на артикл: 29004
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
5.990 МКД
3.594 МКД
Заштеда: 2.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30949
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
4.890 МКД