SKJ1794040 508 KARIANA
SKJ1794040 508 KARIANA
SKJ1794040 508 KARIANA
SKJ1794040 508 KARIANA
SKAGEN

SKJ1794040 508 KARIANA

Шифра на артикл: 30700
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 31183
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31184
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30952
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
Цена 3.790 МКД