BEIN019 DESIDERI
BROSWAY

BEIN019 DESIDERI

Шифра на артикл: 28763
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
6.390 МКД
6.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 360
Боја на накит Златна
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
10.390 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
9.090 МКД