BEIN016 DESIDERI
BROSWAY

BEIN016 DESIDERI

Шифра на артикл: 28760
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 430
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
22.890 МКД
Додадено во омилени
10.390 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД