JUBN03343JWRHT/U ROLLING HEARTS
GUESS

JUBN03343JWRHT/U ROLLING HEARTS

Шифра на артикл: 28526
Šifra proizvođača: ROLLING HEARTS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160, 180
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен

Слични производи

Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД